آنچه در این مقاله میخوانید :

قیمت هایفوتراپی در سال 1403 + عوامل موثر بر هزینه

در این مقاله می خواهیم در مورد هایفوتراپی و قیمت هایفوتراپی مطالبی را بیان کنیم. افزایش سن و پیری یکی از ناگزیر ترین اتفاقات زندگی هر فردی می باشد و پوست ما به مرور کیفیت خود را از دست می دهد و دچار چین و چروک خواهد شد. در حال حاضر روشی برای عقب انداختن پیری کشف نشده است اما با استفاده از روش هایی میتوان به جوان سازی پوست اقدام کرد. یکی از این روش ها، هایفوتراپی است. هایفوتراپی یک روش نسبتا جدید برای جوان سازی پوست می باشد.
در این روش با استفاده از امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا اقدام به جوان سازی پوست می کنند.

این روش برای سفت کردن و لیفت صورت کاربردی است و بدون درد می باشد و می تواند جایگزین سایر روش های لیفت شود. در این روش امواج فراصوت را به لایه ای خاص وارد می کنند. این کار موجب تحریک پوست شده و سبب تولید کلاژن می شود. کلاژن موجب سفت و بدون چین و چروک شدن پوست می شود. از این روش برای جوان سازی خطوط گردن و بالای سینه نیز استفاده می کنند. تاکنون عوارضی در مورد هایفوتراپی به دست نرسیده است. هایفوتراپی بسیار ایمن تر از سایر عمل های جراحی زیبایی می باشد. اگرچه قیمت هایفوتراپی نسبت به سایر روش های زیبایی بیش تر می باشد

هایفوتراپی

عوامل موثر بر هزینه های هایفوتراپی آقایان

آقایان نیز مانند خانم ها دوست ندارند که صورتشان چروک شود و داشتن پوستی صاف و زیبا را دوست دارند. هنگامی که سن آن ها بالا می رود، به دنبال روشی ایمن و با عوارض کم برای جوان سازی پوستشان هستند اما مسئله قیمت هایفوتراپی نیز این جا مطرح است. در ادامه به این سوال که هزینه هایفوتراپی لیفت صورت آقایان چقدر است می پردازیم. لیفت صورت آقایان با استفاده از روش ها و دستگاه های مختلف انجام می گیرد. در این روش با هایفوتراپی اقدام به رفع چین و چروک و برجسته کردن لب ها و گونه ها می شود.
پوست آقایان به دلیل قرار گرفتن بیش تر در زیر نور آفتاب و استرس های کاری و روزمره، بیش تر از خانم ها مستعد چین و چروک است.

بنابراین آقایان نیز با در نظر گرفتن قیمت هایفوتراپی بهتر است به فکر جوان سازی پوستشان باشند.هزینه هایفوتراپی صورت در هر نقطه از صورت با نقاط دیگر متفاوت است. هایفوتراپی آقایان هیچ تفاوتی با هایفوتراپی خانم ها ندارد و در آقایان هم با استفاده از امواج فراصوت متمرکز شده اقدام به جوان سازی پوست می شود.
همانطور که گفتیم هزینه هایفوتراپی در هر نقطه با سایر نقاط فرق دارد. هایفوتراپی در آقایان بیش تر در نواحی پیشانی برای رفع خط اخم و همچنین در ناحیه پایین صورت برای ازبین بردن خط خنده انجام می شود. بنابراین هزینه هایفوتراپی فقط در این قسمت ها مد نظر است. می توان گفت هایفوتراپی در پیشانی نسبت به نقاط دیگر صورت کم خرج تر است.

عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی

عوامل موثر بر هزینه های هایفوتراپی بانوان

همانطور که پیشس از این گفتیم قیمت هایفوتراپی در آقایان و بانوان فرقی ندارد. هزینه های هایفوتراپی معمولا به صورت جلسه ای پرداخت می شود، زیرا ممکن است شما با پرداخت یک بار برای هایفوتراپی نتیجه آن را ببینید یا ممکن است چندین جلسه هایفوتراپی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. در این صورت هزینه برای هر جلسه باید پرداخت شود و این گونه نیست که هایفوتراپی برای کل روند درمان از ابتدا مقدار مشخصی داشته باشد.

هزینه هایفوتراپی در نواحی مختلف صورت

قیمت هایفوتراپی در هر قسمت از صورت فرق می کند. مثلا قیمت هایفوتراپی خط خنده قابل مقایسه با قیمت هایفوتراپی غبغب نیست. علاوه بر این ها شل بودن پوست نیز در قیمت هایفوتراپی تاثیر گذار است. مثلا چون پوست ناحیه غبغب شل تر از سایر نواحی است، هزینه هایفوتراپی در این قسمت نیز بیش تر است.
البته این موضوع در افراد مختلف یکسان نیست و به جنس پوست افراد و همچنین جنسیت هر فرد بستگی دارد.هایفوتراپی کامل صورت در ایران برای هر جلسه 2 الی 3 میلیون تومان است. افرادی که پوست آن ها خیلی شل نیست، با یک بار هایفوتراپی انجام دادن می توانند نتیجه دلخواه را ببینند.

به دلیل نوسان قیمت ارز برای اطلاع دقیق از هزینه هایفوتراپی تماس بگیرید.(۰۹۱۲۹۲۸۱۴۹۴)

عوامل موثر در قیمت هایفوتراپی

عوامل زیادی در قیمت هایفوتراپی تاثیر گذار هستند. پیش از این در مورد قیمت هایفوتراپی در هر قسمت از صورت صحبت کردیم. اکنون می خواهیم به بررسی عوامل دیگر که در قیمت هایفوتراپی موثر است بپردازیم. یکی از این عوامل مهارت پزشک است. هر چه پزشک با تجربه تر و ماهر تر باشد، قیمت هایفوتراپی نیز به طور طبیعی بیش تر است.

عامل موثر دیگر در قیمت هایفوتراپی هزینه تجهیزات است. طبیعی است که قیمت دستگاه های اورجینال و با کیفیت بیش تر است. علاوه بر هزینه اولیه برای خرید این دستگاه، هزینه نگهداری آن ها نیز بیش تر از دستگاه های دیگر است. بنابراین قیمت هایفوتراپی با استفاده از دستگاه های برند و اورجینال بیش تر خواهد بود

علاوه بر عوامل موثر بر قیمت هایفوتراپی که پیش از این گفتیم، مکان جغرافیایی نیز بر قیمت هایفوتراپی بسیار تاثیر گذار است. همچنین هر چه کادر کلینیک تجربه بالا تر و رفتار حرفه ای تر داشته باشند، این هزینه ها افزایش می یابد. مهم ترین و اصلی ترین عامل در قیمت هایفوتراپی تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی است. حتی در برخی کلینیک ها هم بابت مشاوره از شما هزینه هایفوتراپی دریافت می کنند. قیمت هایفوتراپی به تعداد و تماس های دستگاه با صورت نیز بستگی دارد. این تعداد تماس را معمولا پزشک با توجه به وضعیت پوست مراجعه کننده معین می کند.

همچنین بخوانید : کربوکسی تراپی زیر شکم چیست؟

قیمت هایفوتراپی

سوالات متداول

انجام هایفوتراپی چقدر زمان می برد؟

انجام این کار بستگی به پوست و بافت پوستی شما دارد. برای انجام هایفوتراپی 30 دقیقه الی 1 ساعت زمان لازم است.

روش انجام هایفوتراپی به چه صورت است؟

در این روش دستگاهی بر روی پوست کشیده می شود و امواج فراصوت را به لایه های زیرین پوست می تابانیم. در این روش گرمایی در پوست احساس می شود که موجب ازبین رفتن کلاژن های قدیمی و تشکیل کلاژن های جدید است که منجر به رفع چروک پوستی می شود.

آیا بعد از هایفوتراپی پوستم دچار لک می شود؟

در این روش هیچ گونه لکه ای بر روی پوست ایجاد نمی شود. در هایفوتراپی با استفاده از لایه عضلانی، لایه درم را مورد اصابت امواج قرار می دهند.

هایفوتراپی برای چه سنینی مناسب است؟

هایفوتراپی بیش تر برای افراد میانسال و کسانی که سنشان بالای 30 است مناسب است. هر چند افراد دیگر نیز می توانند با استفاده از این روش چروک های پوستی خود را کم کنند.

قبل از انجام هایفوتراپی باید چه کاری انجام شود؟

قبل از انجام هایفوتراپی نیاز به انجام کار خاصی نیست و شما می توایند این کار را به راحتی انجام دهید.

آیا این روش ماندگار است؟

میزان ماندگاری هایفوتراپی بیش تر از روش های دیگر مانند تزریق ژل و بوتاکس است. اثر آن بر روی صورت حدود 2 تا 3 سال ماندگاری دارد. البته میزان ماندگاری هم به شرایطی مثل افتادگی و شل بودن پوست، میزان چین و چروک و سن شخص بستگی دارد.

چه افرادی منع هایفوتراپی دارند؟

هایفوتراپی از آنجا که کاملا بی خطر است محدودیت خاصی ندارد اما برای اطمینان توصیه می شود افرادی که دارای زخم ها و جوش های باز و آکنه هستند، این کار را انجام ندهند.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

این روش بسیار کم خطر است و معمولا دردی احساس نمی شود اما در برخی موارد ممکن است پوست شما سوزن سوزن شود و درد بسیار خفیفی را زیر پوست خود حس کنید که طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

آیا این روش عوارضی دارد؟

در بعضی موارد ممکن است عوارضی سطحی و کوتاه مدت در افراد نشان داده شود ولی به طور کلی این روش عوارضی نداشته و بی خطر است.

آیا هایفوتراپی برای ازبین خطوط خنده مناسب است؟

بله، یکی از اصلی ترین کاربرد های این روش، از بین بردن این خطوط است و شما می توانید شادابی و جوانی را به پوستتان بازگردانید.

این روش در چه سنی بیش تر بازدهی دارد؟

جوانان با توجه به این که هنوز پوستشان قدرت بازسازی دارد بازدهی بیش تری از این روش می گیرند. به این علت تاثیر بیش تری در بهبود چین و چروک می بینند.

آیا هایفوتراپی باعث تیرگی پوست می شود؟

در بعضی موارد دیده شده که این تکنیک موجب تیرگی پوست شده است. علت این است که دستگاه ها در مجاورت زیاد با پوست قرار گرفته اند.

چه زمان نتایج این روش را مشاهده خواهیم کرد؟

مدت زمان مشاهده نتیجه هایفوتراپی

برای دیدن نتایج این روش باید کمی صبور باشید. بعد از گذشت زمان 2 الی 4 هفته نتایج این روش را می بینید و بعد از4 ماه به حداکثر میزان اثر گذاری می رسد.

آیا قرار گرفتن در معرض امواج هایفوتراپی موجب سرطان می شود؟

خیر در این روش امواج کاملا ایمن هستند و باعث تولید کلاژن و الاستین در پوست می شوند.

آیا از این روش می توان برای برجسته کردن لب و گونه استفاده کرد؟

بله این روش نه تنها به جوان سازی پوست می پردازد بلکه در برجسته کردن لب ها و گونه ها نیز تاثیر دارد.

آیا می توان با این روش اقدام به برداشتن خال ها کرد ؟

خیر، این روش برای این کار مناسب نیست و باید از روشی دیگر برای این کار استفاده کنید.

آیا هایفوتراپی صورت را روشن می کند؟

بله، هایفوتراپی روشی موثر برای شفاف و روشن کردن صورت است.

کلام آخر :

در این مقاله به بررسی قیمت هایفوتراپی و توضیحاتی پیرامون این روش پرداختیم. در مورد موضوعاتی مانند هایفوتراپی در آقایان و خانم ها صحبت کردیم و این که آقایان هم می توانند با حفظ چهره مردانه این تکنیک را برای جوان سازی پیاده کنند. در آخر هم به سوالات متداول در مورد این روش پاسخ دادیم. امیدواریم که پاسخ سوالاتتان را از این مقاله گرفته باشید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید.
[Total: 0 Average: 0]
دکتر حمیدرضا بهمنی
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک واقع در سعادت آباد تهران است.

کلینیک دکتر بهمنی ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

دکتر حمیدرضا بهمنی
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک واقع در سعادت آباد تهران.
کلینیک دکتر بهمنی ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

ارتباط با ما

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و تماس با دکتر بهمنی با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

مطالب مرتبط

سوالات خود را به صورت رایگان از پزشک اینجا بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *