آنچه در این مقاله میخوانید :

تزریق ژل لب مدل قلبی در【سال ۱۴۰۳】✅

امروزه بسیاری اقدام به تزریق ژل در لب ها می کنند. یکی از محبوب ترین روش ها، تزریق ژل لب مدل قلبی است. تعریف زیبایی در هر دوره ای متفاوت است و معمولا جوانان در هر جامعه ای دنباله رو مد هستند. یکی از عمل هایی که امروزه بسیار پر طرفدار شده است، افزایش حجم لب ها است.

این عمل در بین افرادی که لب های نازک دارند و همچنین افرادی که دوره میانسالی را می گذرانند، پر طرفدار است زیرا با افزایش سن لب ها حالت خود را از دست می دهند و نازک تر می شوند. این عمل کمک می کند تا لب ها به حالت طبیعی خود برگردند.

تزریق ژل لب مدل قلبی

تزریق ژل لب مدل قلبی برای چه کسانی مناسب است؟

تزریق ژل لب مدل قلبی با توجه به این که حالت لب را بسیار تغییر می دهد و در لب بالایی تاثیر بسیار زیادی می گذارد، به هر نوع صورتی نمی آید. معمولا کسانی که صورت های کشیده و بیضی شکل دارند، می توانند از تزریق ژل لب مدل قلبی بیش ترین استفاده را ببرند. تزریق ژل لب قلبی شکل به افرادی که صورت های گرد و پر دارند، توصیه نمی شود.

بنابراین بهتر است پیش از تصمیم گیری در مورد این که از چه مدلی استفاده کنید، از تناسب آن با چهره تان اطلاعات کافی کسب کنید تا تزریق ژل لب مدل قلبی به چهره تان جلوه خاصی بدهد و به نتیجه دلخواه برسید.

پزشکان برای این که لب های جذابی داشته باشید، از روش تزریق ژل لب مدل قلبی استفاده می کنند. این روش کاملا زنانه است و نسبت به روش های دیگر تزریق، حرفه ای تر انجام می شود.

در این روش لب ها برجسته تر و خوش فرم تر می شود. از نظر سنی، تزریق ژل لب قلبی شکل بیش تر مناسب افرادی است که سن آن ها از 40 سال کم تر است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که همواره لبخند به لب دارید و زیبایی لبخند برایتان مهم است، پیشنهاد ما به شما تزریق ژل لب مدل قلبی می باشد.

همچنین بخوانید :راهنمای کامل تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل لب مدل قلبی

حساسیت بسیار بالایی دارد. این نوع تزریق موجب تغییر حالت در بینی و خط بالای لب می شود. به صورت کلی می توان گفت تناسب صورت با لب ها به عنوان یکی از مهم ترین موارد در تزریق ژل لب قلبی شکل به شمار می رود. از آن جایی که این نوع تزریق حساسیت بالایی دارد، پزشک زیبایی باید دارای مهارت و ظرافت بالا باشد تا نتیجه مد نظر شما حاصل شود.

تزریق ژل لب مدل قلبی به این صورت انجام می گیرد که ابتدا با استفاده از ماده بی حس کننده، لب ها را بی حس می کنند. در مرحله بعد ژل هیالورونیک را به لب بالایی تزریق می کنند. این ژل باید با دقت و آرام در لب بالایی تزریق شود تا فاصله قلبی شکل، میان دو حاشیه بالایی لب ایجاد شود.

در بعضی مواقع ممکن است، تزریق ژل لب مدل قلبی بیش از اندازه باشد که زیاد جای نگرانی نیست.

در این صورت پزشک با انجام ماساژ دستی می تواند آن را بهبود ببخشد. گاهی مواقع نیز به علت تزریق بیش از حد، نیاز است این کار در لب پایینی نیز انجام شود.

تفاوت مدل قلبی با سایر مدل ها

تفاوت ژل لب قلبی با دیگر مدل ها

اکنون می خواهیم به تفاوت مدل قلبی با سایر تزریق ها و روش ها بپردازیم. در تزریق ژل لب مدل قلب، تمرکز بیش تر به قسمت V شکل لب است تا لب بالا شکل قلبی پیدا کند.

در مدل روسی نیز مانند قلبی تمرکز بر قسمت V است اما حجم آن کم تر و به سمت بالا است. در مدل دیگر ژل را به گوشه لب تزریق می کنند.

همچنین علاوه بر این مدل ها، تزریق ژل لب مدل چاک دار نیز برای بعضی افراد جذاب است. مدل دیگر گرد یا کروی است که این مدل نسبت به مدل قلبی حجیم تر و برجسته تر می باشد.

همچنین بخوانید : تزریق ژل لب مدل نچرال

ماندگاری روش تزریق ژل به شکل قلب

مدت زمان ماندگاری این مدل فرقی با سایر مدل ها ندارد. ماندگاری تزریق ژل لب مدل قلبی 6 الی 12 ماه است. پس از گذشت این بازه زمانی، ژل جذب پوست می شود و شما باید مجددا تزریق آن را شارژ کنید. البته توجه داشته باشید که این ماندگاری به عوامل زیادی بستگی دارد.

یکی از این عوامل، برند ژل تزریقی است زیرا هر کدام از این برند ها ماندگاری متفاوتی دارند. برخی ژل ها حتی تا 24 ماه هم ماندگاری دارند که با استفاده از روش های ترمیم می توان 12 ماه را به 24 ماه افزایش داد.

دیگر عواملی که در ماندگاری ژل تاثیرگذار است، ناحیه تزریق است. عامل دیگر که در ماندگاری ژل تاثیر دارد، عملکرد بدن شخص است. میزان تزریق هم در ماندگاری ژل لب بسیار موثر است. مثلا در تزریق ژل لب مدل قلبی از حد متوسطی ژل لب استفاده می شود بنابراین ماندگاری متوسطی نیز دارد.

     اطلاعات بیشتر : ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

مراقبت های بعد از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل لب مدل قلبی، ممکن است سیاهی و کبودی در صورتتان ایجاد شود، بنابراین بهتر است از کمپرس یخ برای جلوگیری از کبودی استفاده کنید.

بعد از این که تزریق ژل لب به صورت قلبی انجام شد، به هیچ عنوان به لبتان دست نزنید و آن را تحریک نکنید.

ممکن است پس از تزریق ژل برآمدگی هایی در لبتان ایجاد شود. این برآمدگی ها نگران کننده نیستند و به مرور و با صحبت کردن از بین می روند.

پس از تزریق ژل لب مدل قلبی، به علت استفاده پزشک از مواد بی حس کننده، برای بازگشت به منزل حتما از همراه کمک بگیرید.

مطلب پیشنهادی : راهنمای کامل تزریق فیلر لب

عوارض تزریق ژل قلبی شکل

تزریق ژل لب مدل قلبی علاوه بر زیبایی عوارضی هم دارد. البته با مراقبت های بعد از تزریق این عوارض به حداقل می رسد. درصد خیلی کمی از افراد پس از تزریق، شکل دچار حساسیت می شوند. این واکنش آلرژیک به نوع ژل تزریقی بستگی داشته و نشان دهنده بی کیفیت بودن آن است.

اگر تزریق ژل به درستی رعایت نشود ممکن است باعث زخم و خشکی لب شود. زخم لب در اثر پروتز بیش از حد نیز ایجاد می شود.

گاهی مواقع در اثر تزریق بیش از حد ژل، بافت لب آسیب می بیند. برخی افراد از طبیعی نبودن حالت لب ها نگران می شوند که این مورد معمولا پس از گذشت چند روز درست خواهد شد.

همچنین بخوانید : هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟

تزریق ژل لب مدل قلبی

سوالات متداول

1- آیا تزریق ژل نیاز به مراقبت طولانی مدت دارد و باید دوره نقاهت گذرانده شود؟

خیر، بیش تر افرادی که به تزریق ژل می پردازند، پس از این کار به روند عادی زندگی برگشته و نیازی به استراحت نیست زیرا تزریق ژل موجب خونریزی و درد فراوان نمی شود.

2- بهترین مدل تزریق ژل به لب کدام است؟

نمی توان گفت که کدام مدل نسبت به دیگری برتری دارد بلکه این موضوع به سلیقه وحالت صورت فرد بستگی دارد. به عنوان مثال اگر صورت شما کشیده است و گرد نیست، تزریق ژل لب مدل قلبی می تواند برایتان بهترین باشد.

3- آیا ممکن است پس از تزریق ژل دچار عفونت شویم؟

عفونت پس از تزریق ژل دلایل زیادی دارد. مثلا استفاده از مواد و وسایل غیر بهداشتی و همچنین عدم رعایت توصیه های پس از تزریق ممکن است باعث بروز عفونت شود. پس حتما این کار را در جای مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.

4- چه سنی برای تزریق مدل قلبی مناسب است؟

با توجه به این که فرم دهی لب ها تاثیر زیادی در چهره شما دارد، بهتر است قبل از میانسالی انجام دهید.

5- چه زمانی نتیجه تزریق ژل لب مشخص می شود؟

شما می توانید نتیجه تزریق را همان لحظه مشاهده کنید اما به دلیل تورم و برجستگی بیش از حد بهتر است برای دیدن نتیجه نهایی چند روزی صبر کنید.

6- آیا همه ژل ها دایره ای دایره ای می شوند؟

خیر، در صورتی این اتفاق می افتد که ژل تزریقی تقلبی بوده و کیفیت بسیار پایینی داشته باشد.

7- قبل از تزریق ژل لب چه اقدامی انجام دهیم؟

قبل از تزریق ژل لب از خوردن داروهایی نظیر آسپرین، ویتامین های E و C و ایبوپروفن جدا خودداری کنید.

8- چه افرادی ممنوعیت تزریق ژل دارند؟

افرادی که دوران و بارداری و شیردهی را سپری می کنند، افراد که در ناحیه لب عفونت دارند، افرادی که احتمال می دهند دچار گوشت اضافه در محل شوند و افرادی که در آن ناحیه جوش و آکنه دارند.

9- از ژل های دائمی برای تزریق لب استفاده کنیم یا ژل های موقت که 12 ماه ماندگاری دارند؟

ژل های موقت انتخاب بهتری است زیرا ژل های دائم ممکن است باعث بروز مشکلاتی شوند.

کلام آخر

قبل از اینکه به تزریق ژل لب مدل قلبی یا هر مدل دیگر اقدام کنید، با پزشک خود مشورت کنید و با پرسیدن سوال اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین بهتر است از نوع ژل و مواد بی حسی که تزریق خواهد شد، اطلاع داشته باشید. در این صورت می توانید از انواع مدل های تزریق لب آگاهی داشته باشید و آگاهانه نوع ژل برای این مدل تزریق، شکل یا هر مدلی که مد نظرتان باشد را انتخاب کنید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید.
[Total: 1 Average: 5]
دکتر حمیدرضا بهمنی
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک واقع در سعادت آباد تهران است.

کلینیک دکتر بهمنی ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

دکتر حمیدرضا بهمنی
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک واقع در سعادت آباد تهران.
کلینیک دکتر بهمنی ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

ارتباط با ما

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و تماس با دکتر بهمنی با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

مطالب مرتبط

سوالات خود را به صورت رایگان از پزشک اینجا بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *