آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین دکتر تزریق ژل لب

بهترین دکتر تزریق ژل لب و معیار های انتخاب آن ،از جمله موارد زیبایی که با استقبال خوبی همراه است و هم برای استفاده کننده و هم برای مخاطبین بسیار پرطرفدار می باشد، تزریق ژل لب می باشد. این فرآیند زیبایی که به درمان چین و چروک و عدم تقارن لب ها نیز می پردازد، بسیار حساس و ویژه می باشد. به همین خاطر باید زیر نظر بهترین متخصصین و در کلینیک های مجهز و تخصصی انجام شود. اما اینکه از چه طریق با کلینیک های معتبر همراه با توانایی بالا آشنا شویم و چطور بدانیم یک دکتر در این زمینه موفق است، جزء چالش های سخت افراد می باشد. در واقع بعد از تصمیم هرگونه عمل درمانی و زیبایی، انتخاب دکتر دارای اهمیت بالایی است. در این مطلب در کنار بررسی ویژگی های بهترین کلینیک تهران و بیان تاثیر کلینیک خوب برای تزریق ژل، به نکات مهم درباره بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران نیز خواهیم پرداخت.

تزریق ژل لب چیست؟

تزریق ژل لب در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران

ابتدا خوب است بدانیم تزریق ژل چیست؟ این خود کمک می کند که با یک مقدمه ذهنی قبلی انتظاراتمان را از یک دکتر خوب و یک کلینیک تخصصی در این زمینه بهتر بدانیم. تزریق ژل به لب در دسته عمل های زیبایی – درمانی قرار می گیرد که در آن یک ماده ثانویه، با انتخاب، بررسی و تایید متخصص در محل لب ها تزریق می شود. این ماده که دارای ویژگی حجم دهندگی می باشد، عاملی برای ایجاد تغییرات در شکل و اندازه لب ها خواهد بود.

پزشک با توانایی خود ژل را به گونه ای تزریق می کند که تقارن و زیبایی در لب ایجاد شود و در عین حال که حجم لب افزایش می باید، فرم کلی آن حفظ شود. از مهمترین موادی که برای تزریق به لب استفاده می شوند می توان به فیلرهای پوستی و پیوندهای چربی اشاره کرد. مانند فیلر پوستی اسید هیالورونیک که در بدن نیز به صورت طبیعی وجود دارد و سازگاری مناسبی با بافت های بدن ایجاد می کند.

در تزریق ژل لب باید به تناسب حجم تزریق در قسمت میانی لب و کناره ها دقت زیادی شود و تقارن دو طرفه و همچنین تناسب لب بالایی و پایینی به طور کامل حفظ شود.

فواید تزریق ژل توسط بهترین پزشک چیست؟

تکنیک ها و تجهیزات پزشکی در زمینه زیبایی و جوان سازی روز به روز در حال پیشرفت هستند، بنابراین استفاده از آنها و به کار بردن این تکنیک ها نیازمند دانش، توانایی و تخصص بالایی می باشد. پس نمی توان برای انجام این امور به راحتی دکتر و کلینیک مورد اعتمادی را انتخاب کرد. دلیل اینکه تاکید زیادی بر توانایی دکتر متخصص در این زمینه می شود، بخاطر این است که نتایج، عوارض، مراحل درمان، همه و همه دچار تغییر می شود و به مراتب بازخورد بهتری از فرآیند تزریق دریافت خواهید کرد. از جمله می توان به فرم نهایی لب ها اشاره کرد، چرا که با توجه با شناختی که یک متخصص مانند دکتر حمیدرضا بهمنی با آناتومی صورت دارد، بهترین فرم، تقارن، تناسب و … بین دو سمت لب و لب بالایی با پایینی ایجاد می گردد.

مورد بعدی فرآیند انجام کار است که با دقت بالاتر، سرعت مناسب، عدم فشارهای بی مورد به لب و تعداد تزریق استاندارد توسط آقای دکتر بهمنی صورت می گیرد.

هرگونه اضافه کاری، ایجاد سوراخ های بیشتر با سوزن ها، فشارهای بی مورد، عدم توانایی کنترل میزان تزریق و … نیز باعث می شود با مشکلاتی مانند تورم بیشتر، کبودی طولانی مدت، عدم تقارن و عدم دست یابی به نتیجه نهایی مورد نظر، روبرو شوید.

ویژگی های بهترین پزشک تزریق ژل لب در تهران

درست است که پزشکان در حوزه های مختلف می توانند جهت یادگیری تزریق ژل دوره های این عمل را بگذرانند و در کنار فعالیت و تخصص خود به این عمل هم اقدام نمایند، اما هیچ وقت نتیجه کار این گروه قابل مقایسه با فعالیت پزشکان حرفه ای که به صورت تخصصی در زمینه زیبایی و جراحی های مربوط به آن فعالیت دارند، نخواهد بود. در واقع شناخت درست از آناتومی صورت، فرم استخوان بندی، فیزیک کلی بدن و حتی نوع مو و … باعث می شود که نتایج بهتری دریافت شود.

پس از مهمترین ویژگی های پزشک تزریق ژل لب در کنار توانایی های اجرایی تزریق و انجام عمل، دانش و علم ساختار صورت و زیبایی شناسی می باشد. همین مورد باعث می شود که وقتی یک فرد عمل زیبایی را انجام داده است چهره او در اوج زیبایی بسیار طبیعی و خاص دیده می شود. اما فردی دیگر، در کنار اینکه به زیبایی و نتیجه مد نظر دست پیدا نکرده است، مصنوعی بودن عمل نیز بسیار واضح و مشخص است.

در کنار اینها ویژگی ها و توانایی های پزشکی و آرامشی نیز جزء ثابت و ضروری برای هر پزشک می باشد و در این قسمت بیشتر ویژگی تخصصی تاثیرگذار فراتر از توانایی های معمول را بیان کردیم.

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل

یک فرد برای انجام عمل زیبایی و تزریق ژل باید به کلینیک های تخصصی در این زمینه مراجعه نماید. اما از آنجایی که در این نوع عمل ها بحث سلامتی فرد مطرح است، باید به مراتب نسبت به انتخاب کلینیک حساس باشید. چرا که هرگونه کم کاری، نقص در تجهیزات و امکانات، عدم محیط مناسب و … هم روحیه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و هم اینکه امکان بروز بیماری ها و مشکلات جانبی به همراه عوارض پیش بینی نشده را ممکن است ایجاد کند.

در انتخاب کلینیک، مهمترین معیارهایی که باید در نظر بگیرید شامل بحث نظافت و بهداشت، حضور متخصصان نامدار و معتبر، بازخورد مثبت مراجعین و بیماران نسبت به آن کلینیک، برخورداری از امکانات و تجهیزات روز دنیا، استفاده از بهترین تکنیک ها و روش های تزریق ژل و …. می باشد. تمام این موارد به صورت تخصصی و حرفه ای در کلینیک برای مراجعین محترم در نظر گرفته شده است تا برای ایجاد آنچه در ذهن دارید، در یک محیط آرام و سالم از بهترین متخصصین این مجموعه بهره ببرید.

از انتخاب کلینیک هایی که وابسته به مراکزی مانند آرایشگاه ها هستند خودداری کنید و این را به عنوان یکی دیگر از معیارهای خود در نظر داشته باشید.

نتایج تزریق ژل در بهترین کلینیک تهران

اگر با دقت و با یک تحقیق و جستجوی اولیه یک کلینیک تخصصی و حرفه ای را برای انجام عمل خود انتخاب کنید، به نتایج بسیار بهتر همراه با ماندگاری طولانی تری دست پیدا خواهید کرد. از جمله نتایجی که در اثر انتخاب بهترین کلینیک بر روی عمل شما ایجاد می شود می توان موارد زیر را نام برد :

 • نتیجه نهایی عمل بسیار طبیعی و جذاب است.
 • اثر درمانی در از بین بردن خطوط، چروک و عیوب بسیار بالاتر می باشد.
 • میزان عوارض جانبی ایجاد شده بسیار محدود و کنترل شده خواهد بود.
 • کیفیت مواد استفاده شده به عنوان ژل تزریق در بالاترین سطح خود قرار دارد.
 • زمان عمل مناسب و استاندارد می باشد.
 • میزان ماندگاری عمل تزریق ژل بیشتر خواهد بود.
 • خروجی و نتیجه نهایی با آنچه در ذهن داشتید و در خواست کرده اید، مطابقت خواهد داشت.

هزینه تزریق ژل در بهترین کلینیک تهران

از آنجایی که نوع تجهیزات مورد استفاده، نوع ژل، میزان نیاز به تزریق و .. متفاوت هستند، نمی توان برای عمل تزریق ژل لب قیمت مشخصی را تعیین کرد. به همین خاطر باید توجه داشته باشید که براساس عوامل زیر هزینه تزریق در کلینیک متفاوت خواهد بود و بعد از محاسبه در اختیار فرد قرار می گیرد:

 • آزمایشات و معاینات اولیه در صورت نیاز.
 • تعداد جلساتی که برای انجام تکمیل عمل تزریق مشخص می شود.
 • مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق تا رسیدن به نتیجه مطلوب و مد نظر. (عوامل مختلفی بر مقدار ژل تزریقی تاثیرگذار هستند، از جمله میزان حجم مورد نیاز، سن فرد، شرایط پوست و ..)
 • هزینه پذیرش کلینیک (در مورد کلینیک های مختلف با توجه به سطح آنها متفاوت می باشد)
 • هزینه بی حسی (بی هوشی)
 • هزینه متخصص و تیم انجام دهنده عمل تزریق ژل (هزینه برای متخصصین مختلف متفاوت است).

دکتر حمیدرضابهمنی

بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در تهران

 

با توجه به استقبال بالا و طرفداران زیاد حوزه زیبایی و جوان سازی، پزشکان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که در سطح کار آنها متفاوت است. اما همانطور که با هم ویژگی های مختلف در مورد بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را بررسی کردیم، دکتر متخصصی که در این زمینه فعالیت  می کند علاوه بر توانایی های مرسوم که مربوط به عمل های زیبایی می باشند و نیازمند شناخت انواع روش های جدید به همراه تسلط بر مواد تزریقی و تجهیزات است، باید در زمینه زیبایی شناسی، جامع شناسی، استقبال روز جامعه، فرم صورت، ویژگی های پوست های مختلف، شرایط متفاوت ایمنی بدن در سنین مختلف و … اطلاعات و دانش جامعی داشته باشد.

در کلینیک دکتر بهمنی، با بهره گیری از تخصص بالای آقای دکتر حمیدرضا بهمنی، تمام موارد بیان شده در نظر گرفته می شود و با توجه به این معیارها به ارائه خدمت می پردازیم. از جهتی بازخورد بسیار مثبت مراجعین دکتر حمیدرضا بهمنی، خود عامل دیگری است بر این موضوع که برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن از تزریق ژل، انتخاب درستی داشته اید.

در صورتی که در انتخاب پزشک دقت کافی را نداشته باشید امکان روبرو شدن با عوارضی چون آسیب به بافت لب، نرسیدن به نتیجه مناسب از تزریق، گلوله ای شدن ژل های تزریق شده و … وجود دارد.

دکتر حمیدرضا بهمنی متخصص پوست و مو
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک امید.

کلینیک امید ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک امید.
کلینیک امید ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

ارتباط با ما

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و تماس با دکتر بهمنی با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

مطالب مرتبط

سوالات خود را به صورت رایگان از پزشک اینجا بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *