آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت【سال 1403】

بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت کیست ما در این مقاله کامل به شما خواهیم کرد که انتخاب بهترین پزشک برای زاویه سازی صورت باید به چه صورت باشد.

از دست دادن سفتی و افتادگی پوست، ناشی از نیروی جاذبه، منجر به از دست رفتن حالت و کانتور صورت می‌شود. در این مواقع، شیارهای عمیق بینی و لب، همچنین سیاهی زیر چشم ظاهر می‌شود، گونه‌ها افتاده و لب‌ها کوچکتر می‌شوند. برای بازسازی فرم صورت، استفاده از اسید هیالورونیک با تراکم مناسب توصیه می‌شود.

کانتورینگ صورت به منظور ایجاد کانتورینگ و رفع نواقص ظاهری صورت انجام می‌شود. برای جلوگیری از عوارض و ایجاد تغییرات مطلوب، مراجعه به بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران و یک دکتر زیبایی ماهر ضروری است. زیرا جزئیات چهره و زوایای آن در تمایز ظاهر افراد نقش بسیار مهمی دارند.

توجه به تناسب و هماهنگی بین اجزای مختلف صورت نیز اساسی است. این تناسب ممکن است به صورت طبیعی تحت تأثیر مادرزادی یا عوامل دیگری نقص‌هایی داشته باشد. بنابراین، انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، برای افراد بسیار حیاتی است.

 
 
بهترین دکتر برای کانتورینگ صورت در تهران

چه روش‌هایی  توسط بهترین دکتر زاویه‌سازی صورت در تهران انجام میشود؟

زاویه‌سازی فک و صورت با استفاده از چربی:

در کانتورینگ صورت با تزریق چربی، بافت چربی از مناطق دیگر بدن مانند چربی‌های دور ناف، پهلوها، و کشاله ران جمع‌آوری شده و سپس در نواحی مورد نظر صورت تزریق می‌شود. این فرآیند بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود و معمولاً با بی‌حسی موضعی اجرا می‌شود. چربی پس از استخراج و آماده‌سازی، همراه با پلاسمای غنی از پلاکت به صورت یکنواخت در محل مورد نظر تزریق می‌شود.

ممکن است در برخی موارد، به دلیل جذب بالای چربی، مقدار تزریق شده بیش از حد لازم باشد که موجب پف شدن موقت صورت می‌شود. این پف بعد از مدتی کم‌کم برطرف می‌شود. چربی به دلیل ویژگی‌های خود، مانند انعطاف و نرمی بیشتر، یکی از بهترین روش‌های کانتورینگ و مدلینگ صورت است و عوارض خاصی ندارد.

با مراجعه به بهترین دکتر زاویه‌سازی صورت در تهران، می‌توانید از بروز هرگونه عوارض جانبی جلوگیری کنید.

تزریق چربی: روشی ماندگار و بدون حساسیت

استفاده از چربی در این روش، به عنوان بخشی از بافت طبیعی فرد، بالاترین سطح سازگاری بافتی را دارد و در مقابل حساسیت‌های ناشی از تزریق ژل و فیلر مقاوم است.

تأثیر تزریق چربی معمولاً برای چندین سال به طول می‌انجامد و درصد جذب چربی تقریباً ۵۰ تا ۷۰ درصد در یک سال است. با این وجود، به دلیل وجود سلول‌های زنده در بافت چربی، اثرات این روش ممکن است بسیاری سال‌ها طول بکشد تا کامل تجدید شود.

برای کاهش علائم و درد ناشی از این روش، مصرف داروهای مسکن و استفاده از کمپرس سرد می‌تواند کمک کننده باشد.

زاویه سازی فک و صورت با ژل:

تزریق ژل با بی حسی موضعی صورت می‌گیرد و این روش از فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک و کلسیم برای کانتورینگ فک و صورت استفاده می‌کند. پزشک زیبایی با این روش تزریق، حالت V شکلی در چانه ایجاد می‌کند. ژل‌های حاوی اسید هیالورونیک با گذر زمان توسط بدن جذب می‌شوند و معمولاً تا دو سال در فک و چانه باقی می‌مانند. بعد از تزریق، فرد باید تا ۴۸ ساعت اول صورت خود را آب ندهد و ناحیه تزریق شده را حرکت ندهد تا جلوگیری از حرکت ژل و تغییر شکل ناحیه تزریق شده شود.

زاویه سازی فک و صورت با نخ:

کانتورینگ فک و صورت با استفاده از نخ‌های قابل جذب صورت می‌پذیرد. بهترین دکتر کانتورینگ صورت در تهران با قرار دادن این نخ‌ها در لایه زیرین پوست، کانتورینگ صورت را انجام می‌دهد. در این روش معمولاً از نخ سیلوئت استفاده می‌شود که این نخ‌ها به پوست کمک می‌کنند تا کلاژن سازی افزایش یابد و باعث جوانسازی پوست می‌شوند. ماندگاری کانتورینگ با نخ به پوست فرد وابسته است و معمولاً تا دو سال باقی می‌ماند.

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر:

در این روش تزریق، فیلر به قسمت پایینی صورت و ناحیه گردن تزریق می‌شود که این کار باعث می‌شود فک شخص به شکل خوش تراشیده‌تری ظاهر شود و صورت زیباتری پیدا کند. نتایج تزریق فیلر به سرعت قابل مشاهده است و این روش با هیچ گونه عارضه‌ای همراه نیست. بنابراین، بیمار پس از عمل می‌تواند به فعالیت‌های روزمره‌اش بازگردد.

زاویه سازی فک و صورت با تزریق بوتاکس:

تزریق بوتاکس نیز یکی از روش‌های کانتورینگ است. در این روش، تخصصی در زمینه پوست و زیبایی، برخی از عضلات فک و صورت را فلج کرده و در نتیجه، این عضلات کوچکتر و فرماندهی شده‌اند. این روش علاوه بر اینکه خطوط و چین و چروک پوستی را کاهش می‌دهد، باعث جوان‌تر شدن چهره نیز می‌شود. این تزریقات با بی حسی موضعی و بدون هیچ گونه درد، خونریزی یا خارشی انجام می‌شود.

کیبلا:

کیبلا یک روش برای کاهش چربی زیر چانه است که شامل تزریق یک سری از داروها می‌باشد. داکسی کولیک اسید، ماده فعال در کیبلا است که به طور طبیعی در بدن موجود است و در تجزیه چربی مؤثر است. زمانی که این ماده به درون چربی زیر پوست تزریق می‌شود، به تخریب سلول‌های چربی می‌پردازد. این عمل باعث می‌شود که چربی غبغب شده نابود شود و فک حالت منسجم‌تری بگیرد. تعداد جلسات لازم برای این درمان بسته به شرایط فردی است اما معمولاً برای دستیابی به نتایج مطلوب، ۳ تا ۶ جلسه درمان لازم است. نتایج این روش دائمی است و پس از آن، چربی زیر چانه دیگر قابلیت تولید مجدد نخواهد داشت.

کول مینی:

اگر با رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش دچار چربی زیر چانه شده‌اید، روش جدید کول مینی می‌تواند کمک کننده باشد. در این روش، از وکیوم ساکشن و سرمای کنترل شده برای منجمد کردن چربی زیر چانه و بهبود شکل آن استفاده می‌شود. پزشک متخصص با استفاده از دستگاه اپلیکاتور، وکیوم ساکشن را زیر چانه قرار می‌دهد و بافت‌های اطراف را خنک می‌کند. این کار منجر به منجمد شدن سلول‌های چربی زیر پوست می‌شود. پس از چند هفته، بدن به طور طبیعی سلول‌های آسیب دیده چربی را حذف می‌کند و شکل فک بهبود می‌یابد. در بیشتر موارد، نتایج مطلوب پس از یک جلسه درمان حاصل می‌شود. اما توجه داشته باشید که نتایج نهایی پس از چند ماه قابل مشاهده خواهند بود. این نتایج دائمی است و با از بین رفتن سلول‌های چربی، بدن قادر به تولید مجدد آنها نیست.

اسکالپترا:

عواملی مانند سن، ژنتیک، واقع شدن در معرض نور آفتاب و کاهش وزن می‌توانند باعث شلی پوست زیر چانه شوند. اسکالپترا یک نوع فیلر است که با افزایش حجم صورت، در رفع شلی پوست زیر چانه مؤثر است. این فیلر با استفاده از پلی لاکتیک اسید فرآیند تولید کلاژن را افزایش می‌دهد و در جوانسازی پوست موثر است. پس از تزریق این ماده در فک، بدن به تولید کلاژن جدید می‌پردازد که باعث بالا کشیدن پوست به سمت بالا می‌شود. مدت زمان ماندگاری نتایج این روش نزدیک به دو سال است.

ترمیتایت:

ترمیتایت روشی است که جایگزین جراحی لیفت صورت یا گردن می‌شود. در این روش، از امواج رادیو فرکانسی برای انتقال گرما به بافت‌های عمیق گردن و صورت استفاده می‌شود تا پوست در این نواحی سفت شود. این عمل با تزریق داروی بی حسی در ناحیه مورد نظر آغاز می‌شود و سپس با استفاده از دستگاه کوچکی گرما به بافت‌های بدن منتقل می‌شود. این امر منجر به تخریب سلول‌های چربی و تولید کلاژن جدید می‌شود که در نهایت باعث جوانسازی پوست گردن و چانه می‌شود. اولین نتایج پس از یک ماه مشاهده خواهد شد، اما نتایج نهایی پس از سه ماه قابل تشخیص خواهند بود.

زاویه سازی فک و صورت بواسطه روش جراحی:

کانتورینگ فک و صورت از جمله روش‌های دائمی برای ایجاد شکلبندی صورت محسوب می‌شود که بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران آن را با بیهوشی انجام می‌دهد. در این روش، جراح مقداری از استخوان و یا ماهیچه‌های فک و چانه را برداشته و به شکل دلخواهی به صورت می‌دهد. از جمله عوارض این روش می‌توان به بی حسی، ناهم تقارن زوایا، التهاب و یا عفونت اشاره کرد.

لیفتینگ:

لیفت صورت یکی از روش‌های دائمی برای کانتورینگ صورت است. در این روش، جراح با استفاده از بیهوشی عمومی، بخش‌هایی از عضلات و استخوان‌های فک و چانه را برمی‌دارد و چهره فرد را به فرم دلخواه تبدیل می‌کند. عمل جراحی بوکال، برداشتن چربی ناحیه بوکال، برداشتن غبغب و جراحی چال گونه نیز جزو اعمال جراحی لیفت صورت محسوب می‌شوند.

کانتورینگ و مدلینگ صورت با روش‌های جراحی:

از آنجا که کانتورینگ و مدلینگ صورت با استفاده از روش‌های جراحی نسبت به دیگر روش‌های غیر تهاجمی، عوارض بیشتری دارند، دوره نقاهت و مراقبت‌های بعد از عمل در این روش‌ها طولانی‌تر است. ایجاد اسکار و هزینه‌های مربوط به کانتورینگ صورت نیز از دیگر مشکلاتی است که باید به آن توجه شود.

جراحی غبغب:

در جراحی غبغب، هدف اصلی حذف افتادگی عضلات زیر چانه است که اغلب ناشی از عواملی مانند افزایش سن است. این عمل با استفاده از لیپوساکشن صورت محقق می‌شود که در آن چربی‌های اضافی زیر چانه برداشته می‌شود و به طوری که هیچ جای زخمی باقی نمی‌ماند، چانه و گردن به فرم اولیه خود بازمی‌گردد.

جراحی حجیم سازی گونه‌ها:

یکی از روش‌های کانتورینگ، جراحی بزرگ‌تر کردن گونه‌هاست که در آن شکل V در گونه‌ها ایجاد می‌شود.

حجیم سازی چانه به روش ژنیوپلاستی:

در برخی موارد، افراد تمایل دارند که چانه‌ای برجسته‌تر داشته باشند و صورتشان شکل استخوانی‌تری داشته باشد.

کاهش سایز چانه به روش ژنیوپلاستی:

در عکس عمل قبلی، در افرادی که چانه‌ای پهن یا بزرگی دارند، بخشی از استخوان چانه برداشته می‌شود و چانه فرد کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

کوچک‌تر کردن فک:

برداشتن قسمتی از فک با استفاده از جراحی یکی از روش‌های کانتورینگ است که در بهترین مرکز زاویه‌سازی صورت در تهران انجام می‌شود.

لیفت گردن:

لیفت گردن به منظور زیبایی بخشیدن به گردن افراد انجام می‌شود و به عنوان مکملی برای جراحی کانتورینگ صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جراحی بوکال:

در این روش جراحی، چربی در داخل گونه با استفاده از برشی در داخل دهان برداشته می‌شود و در برخی موارد، نیاز به لیپوساکشن برای حذف چربی‌های اضافی وجود دارد. این جراحی به منظور ظریف‌تر شدن صورت و کوچک‌تر کردن لبها انجام می‌شود. همچنین، در برخی موارد، افرادی که صورت لاغری دارند، از این روش برای برجسته‌تر شدن گونه و تغییر شکل صورت استفاده می‌کنند.

جاگذاری پروتز:

استفاده از پروتزهای سیلیکونی در جراحی و تحت بیهوشی انجام می‌شود. در این روش، بافتی که نقص دارد، با پروتز پر می‌شود یا برای افزایش حجم صورت و کانتورینگ فک مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعد از جراحی، فرد به مدت سه تا پنج روز نیاز به استراحت دارد.

همه چیز درباره کانتورینگ و بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

با گذشت زمان و افزایش سن، بافت پوست ممکن است کاهش یابد و باعث ایجاد خطوط و چین‌هایی در اطراف بینی و گونه‌ها شود. همچنین، برخی از بخش‌های صورت ممکن است دچار شلی و افتادگی شوند.

روش‌های کانتورینگ به منظور رفع عیوب و نقصان در کانتور صورت اجرا می‌شوند. از میان این روش‌ها، تزریق ژل به دلیل محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر روش‌ها برخوردار است و نتایج قابل قبولی را به ارمغان می‌آورد.

در هر فرد، عیوب و نقصان‌های خاصی وجود دارد که برای اصلاح آنها نیاز به تکنیک‌های ویژه‌ای است. انتخاب این تکنیک‌ها باید بر اساس وضعیت آناتومیک صورت و با راهنمایی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران انجام شود.

مراحل ضروری از دید بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

کانتورینگ صورت نیز دارای مراحل و پیش نیاز‌هایی است که باید به آن‌ها توجه شود. بهتر است تا ده روز پیش از عمل از مصرف مکمل‌ها و داروهای ضدانعقاد خودداری شود. همچنین به جهت کوتاه تر کردن زمان نقاهت و کاهش عوارض باید از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی دوری شود.

پیش انجام کانتورینگ فرد بهتر است با پوست تمیز و شسته کلینیک‌های زیبایی مراجعه نماید. جهت حاصل شدن بهترین نتایج از عمل کانتورینگ صورت بهتر است به بهترین دکتر زاویه سازی  صورت در تهران (دکتر بهمنی)مراجعه کرده و از کیفیت تجهیزات به کار رفته در کلینیک زیبایی اطمینان پیدا کنید.

با توجه به انتخاب روش‌های جراحی یا غیرجراحی کانتورینگ، ممکن است کانتورینگ صورت با بی هوشی یا بی حسی موضعی انجام شود.

بهترین دکتر کانتورینگ صورت در تهران قبل از شروع عمل تمامی بخش‌های صورت را بررسی می‌کند و اصطلاحا صورت را کانتور خواهد کرد تا عیب و ایراد چهره بهتر نمایان شود. روش‌های کانتورینگ اغلب غیرتهاجمی بوده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی خواهند داشت.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران چه اقداماتی را پس جراحی ضروری می‌داند؟

انجام مراقبت‌های بعد از کانتورینگ و مدلینگ صورت از اهمیت زیادی برخوردار است. تا مدتی بعد از این عمل‌ها باید از انجام فعالیت بدنی شدید خودداری شود و نیز تا دو هفته از مصرف سیگار و الکل پرهیز شود.

رعایت این موارد سبب کوتاه تر شدن دوره نقاهت و بهبود سریع تر می‌گردد. شیوه خوابیدن پس از عمل به خصوص هنگام تزریق چربی اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

در صورت داشتن عوارضی مانند تب و لرز، قرمزی یا کبودی شدید و درد بهتر است به پزشک مراجعه شود. همچنین بهتر است از مصرف داروهای مسکن مانند آسپیرین یا ژلوفن دوری شود زیرا این داروها سبب افزایش خطر خونریزی خواهند شد.

روش‌های غیرتهاجمی کانتورینگ صورت مانند تزریق ژل و چربی خطر و عوارض چندانی نخواهند داشت. البته میزان مهارت بهترین دکتر کانتورینگ صورت در تهران و تجهیزات کلینیک زیبایی نیز بسیار مهم است.

افرادی که تمایل دارند یک بار برای همیشه و به صورت دائمی کانتورینگ صورت انجام دهند، روش‌های جراحی کانتور و مدلینگ توصیه می‌شود. سایر روش‌های غیرتهاجمی برگشت پذیر بوده و در صورتی که فرد از نتیجه رضایت نداشته باشد، از طریق تزریق یک آنزیم صورت فرد را به حالت اولیه بازگردانده می‌شود.

روش تزریق چربی و جوانسازی پوست

روش تزریق چربی مانند روش جراحی دائمی بوده و به دلیل عمل لیپوساکشن و برداشت بافت چربی کم تهاجمی شمار می‌رود. همچنین روش‌های تزریق ژل و چربی معمولا جهت جوان سازی و بازگرداندن طراوت طبیعی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در صورتی که از این ترکیبات برای کانتورینگ صورت و کانتور چهره استفاده گردد، به حجم بالایی از این ژل‌ها نیاز است که هزینه کانتورینگ صورت در تهران نیز افزایش می‌یابد.

ویژگی‌های بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت در تهران

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت در تهران این است که به روز باشد و در زمینه کاری خود دائما در حال آموزش و یادگیری باشد تا پزشک متخصص اطلاعات کامل و بروزی در زمینه‌ی زیبایی داشته باشد.

داشتن صداقت و تعهد حرفه‌ای از ویژگی‌هایی است که بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت در تهران باید داشته باشد تا مراجعه کنندگان برای کانتورینگ اطمینان کافی به پزشک داشته باشند.

در افرادی که به دلیل ناهنجاری‌های مادرزادی به دنبال جراحی‌های زیبایی هستند بسیار اهمیت دارد که دکتر زیبایی از درک خوبی از شرایط فرد داشته باشد.

داشتن گواهی بورد تخصصی برای جراح بسیار اهمیت داشته و در تعیین صلاحیت بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت در تهران نقش مهمی دارد زیرا نشان دهنده توانایی‌ها و صلاحیت بهترین دکتر زاویه سازی صورت خواهد بود. در صورتی که پزشک این گواهی را نداشته باشد می‌توان گفت صلاحیت انجام عمل را نخواهد داشت.

ضرورت انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

هنگام انتخاب یک بهترین دکتر زاویه سازی صورت برای انجام کانتورینگ صورت، حتما در خصوص مجوزها و گواهی‌های تخصصی او تحقیق کرده و در صورت نداشتن گواهی‌های لازم بهتر است برای تزریق ژل انتخاب نگردد. در صورت انجام عمل توسط پزشک فاقد گواهی ممکن است مشکلاتی جبران ناپذیر برای فرد ایجاد شود.

بررسی نمونه کار‌های زیبایی و بررسی مراجعه کنندگان قبلی از دیگر مواردی است که در انتخاب بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت در تهران باید به آن توجه داشته باشید.

تجربه کاری و میزان مهارت پزشک موضوع مهمی است که از طریق بررسی نتایج حاصل شده در دیگر مراجعه کنندگان قابل ارزیابی خواهد بود.

جراحی زیبایی از طریق تزریق ژل از جهت قرینگی تمامی بخش‌ها و زوایای صورت بسیار حساس خواهد بود.

انتخاب دکتر قرینه سازی صورت و حرفه‌ای در زمینه زیبایی در ایجاد حالت قرینه سازی صورت پس از عمل بسیار مهم خواهد بود.

روش‌های کانتورینگ بخش‌های نامتقارن صورت را پر و فرمی ایده آل به چهره می‌دهند. با انجام این عمل به صورت صحیح و توسط پزشک متخصص نتایج دلخواه از این عمل حاصل می‌گردد.

در انتخاب پزشک باید حساسیت کافی داشته و در انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت تمام تلاش خود را به کار گرفتید.

 

هزینه زاویه سازی صورت در تهران

برای آگاهی از هزینه کانتورینگ صورت در تهران، حتماً به بهترین مرکز زاویه سازی صورت در این شهر مراجعه کنید. هزینه‌ها متغیرند و به عواملی مانند دستمزد دکتر، هزینه مرکز زیبایی، نوع اقدام زیبایی و تجهیزات مورد استفاده وابسته است.

بهترین کلینیک زاویه سازی صورت در تهران

برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز و بدون عوارض، حتماً به بهترین مرکز زاویه سازی صورت در تهران مراجعه کنید. ما با داشتن بهترین دکتران و تجهیزات مدرن به عنوان بهترین مرکز زاویه سازی صورت در تهران شناخته می‌شویم.

سخن پایانی:

هوس داشتن ظاهری زیبا و جذاب در همه جوانان وجود دارد. روش‌های زاویه سازی و مدلینگ برای برطرف کردن مشکلات زیبایی موجود طراحی شده‌اند. انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران با توجه به تجربه و مهارتش نقش بسیار مهمی در نتیجه این اقدامات دارد. بنابراین، در انتخاب دقیق دکتر خود دقت کنید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

 
دکتر حمیدرضا بهمنی
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک واقع در سعادت آباد تهران است.

کلینیک دکتر بهمنی ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

دکتر حمیدرضا بهمنی
دکتر حمیدرضا بهمنی

متخصص طب اورژانس و متخصص پوست، مو و زیبایی در کلینیک واقع در سعادت آباد تهران.
کلینیک دکتر بهمنی ارائه دهنده بروزترین خدمات پوست، مو و زیبایی از جمله مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و انواع فیلرها در صورت و لب، تزریق چربی صورت، لیفت صورت با نخ و عمل زیبایی بلفاروپلاستی می باشد.

ارتباط با ما

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و تماس با دکتر بهمنی با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

مطالب مرتبط

سوالات خود را به صورت رایگان از پزشک اینجا بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *